Preloader

Başa Dön

Hakkımızda

KONSEV GIDA İHT. MAD. İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak MOKİBON markamız ile Konya'da Oyuncak, Şekerleme, Oyuncaklı Şekerleme ve Lisanslı ürünlerin İmalatını yapmakta ve İhracat alanında faaliyet göstermektedir. Firmamız; Oyuncak, Şekerleme, Oyuncaklı Şekerleme ve Lisanslı ürünlerin üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize "MOKİBON" kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, edindiği tecrübe ile sağlıklı, güvenli, eğitici ve eğlenceli oyuncakları, şekerlemeleri, şekerli oyuncakları ve lisanslı ürünleri hem Türkiye geneline hem de tüm dünya çocuklarına ulaştırmaktadır.


Misyonumuz

MOKİBON markasını bünyesinde bulunduran Konsev Gıda İhtiyaç Maddeleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş olup, hem Türkiye’de hem de uluslararası pazarlarda varlığını başarıyla sürdürmektedir. Happy Kids sloganıyla dünyaya mutluluk dağıtmak amacıyla çıktığımız bu yolda hammadde alımından, üretimin her aşamasına kadar yüksek kalite standartlarıyla, içinize sinerek tüketeceğiniz sağlıklı, güvenilir ve helal sertifikalı şekerlemeleri hizmetinize sunuyoruz. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla çok çeşitli ve farklı konseptlerde ürünler üretebilme yeteneğine sahibiz. Çocukluğunuzu yaşatacak tatlarımızı ilk günkü gibi değişmeden özenle koruyoruz.

Vizyonumuz

İşini tutkuyla ve ilk günkü heyecanıyla yapan Konsev Gıda İhtiyaç Maddeleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ekibi, yenilikçi ürünleri ve markası ile özellikle Avrupa ve Amerika ülkeleri başta olmak üzere kendine güçlü pazar oluştururken, Orta doğu ülkelerinde de ihracat ağını hızla genişletmektedir. Kurucularının bu sektörde edindiği tecrübe ve birikimleriyle kendi sektöründe lider konuma gelmeyi hedefleyen markamız, günümüz ve gelecek için; sürdürülebilir stratejiler oluşturmayı,insan odaklı yaklaşımını her daim korumayı, ilkesel olarak sahiplenmektedir.


POLİTİKAMIZ

 Tamamen hijyenik koşullarda üretim yapan, üretimin her aşaması toplum gıda güvenliği anlayışına uygun, doğaya ve tüketiciye saygılı, teknolojinin olanaklarından yararlanan kuruluş olma özelliğimizi korumak, kalite politikamızın vazgeçilmez önceliğidir.

 Yönetim; üretimdeki zincirler belirlenirken ürünlerimizin gıda güvenliğinde önemli rol oynayan gıda hijyeni ve güvenliği gibi faktörlerin ön planda tutulmasını benimsemiştir.

 Kalite anlayışımızın son tüketiciye ulaşıncaya dek sürdürülmesi ve bu aşamadaki birimlerin tümünün eğitilmesi ana ilkelerimizden birisidir.

 Personelimizin gıda güvenliği doğrultusunda çalışmaları sağlanacak, bunun için gerekli eğitimler verilecek ve personelin ürettikleri ile gurur duymaları sağlanacaktır.

 Müşteriler başta olmak üzere, menfaat gruplarının gereksinim ve beklentilerine önem verilecek, bu gereksinim ve beklentiler arasında denge kurulacaktır. Gereksinim ve beklentilerin tatmini için sürekli iyileştirme yapılmaktadır.

 Politikamız, herkesin katılımı ile kalitenin sürekli olarak iyileştirilmesidir.

 Hammadde temininden, nihai ürünün müşteriye sunumuna kadar her aşamada geçerli ve gerekli yasal mevzuatlara uyarak her türlü taklit-tağşişten kaçınılmakta otansiteye sebebiyet vermemektedir.

Topluma ve çevreye olan yükümlülüklerimizi yerine getirerek, sürekli gelişmesini sağlamaktır.

 Şirketimizin ana ilkesi “İnsan sağlığı için güvenli ürün üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ve tanınan bir marka olmaktır.”

 İnsan haklarının vazgeçilmez bir unsur olduğu bilincindeki bir kurum olarak; personelimizin sağlığı, mutluluğu ve refahını sürekli gözetip, geliştireceğiz.

 Kalite, Gıda Güvenliği, Helal Gıda ve Gıda Hijyeni odaklı çalışmayı,

 Personelimizi eğiterek Kalite, Helal Gıda ve Gıda Güvenliği konusundaki bilincini sürekli geliştirmeyi,

 Müşteri isteklerine, İslami Kurallar ve Türk Gıda Kodeksine uygun güvenli ürünler üretmeyi,

 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, OIC/SMIIC 1 Helal Gıda Genel Gereklilikler ve Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına uygunluğu sağlamak ve sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

 Çalışanlar olarak gıda güvenliği kültürünü bir yaşam biçimi olarak benimsememiz, çalışmalara “tam ve aktif katılım” konusunda coşkumuzu sürdürmemiz başarımızın temel unsuru olacaktır.

SERTİFİKALAR